( ) /* AppParade */

AppParade

AppParade Talks - nový online formát pro dobu, kdy se nelze setkat offline


Jak na úspěšnou aplikaci?


O AppParade Talks


Třicetiminutové webináře se špičkami v oboru na téma, jak vytvořit aplikaci, kterou budou lidé opravdu chtít. To budou podzimní AppParade Talks - inspirace online, zdarma a už v listopadu a v prosinci. Proč?

Protože vás chceme inspirovat, abychom se v roce 2021 mohli vidět offline se spoustou dalších skvělých aplikací na soutěžním podiu.

9 z 10 aplikací totiž zanikne a vývoj je přitom nesmírně drahý. Jak vůbec validovat váš nápad? Jak pracovat s uživateli? Zkrátka ti, kteří již uspěli, vám poradí, jak ověřit, že má vaše aplikace už od začátku ten nejvyšší potenciál.

To vše se dozvíte ve webinářích, které bude uvádět CEO SYNETECHu Vratislav Zima.


AppParade Talks 1: Pavel Bartoš


Pavel Bartoš je startup mentor, konzultant, facilitátor a Google certified trainer. Celý život se pohybuje mezi obchodem a marketingem. Se svou firmou Happyend.agency posouvá startupy kupředu, soustředí se na inovace ze strategického pohledu a také buduje a uvádí nové produkty na trh.

I proto patří k těm nejpovolanějším, kteří mohou na AppParade Talks mluvit. Chcete, aby vaše aplikace patřila k elitním 10 %, které přežijí první rok existence? Nenechte si jeho přednášku ujít.

Jak vytvořit aplikaci, kterou budou lidé chtít?

Ten příběh známe všichni. Intenzivně pracujeme na nápadu na novou aplikaci, abychom posléze zjistili, že o ni vlastně není zájem a nikdo ji nechce. Frustrující. Ale jak z toho ven? Jak postupovat jinak, abychom na konci slavili úspěch? Odpovědí může být design thinking. Poznejte, jak pracovat s touto metodologií, ať je pro vás výše popsaný příběh minulostí.


Minulé epizodyNewsletterPartneři


MSD
Médiář
up21
Grow with Google
New Generation of Founders
Venture Club
Czechitas
Story TLRS
Na vlně podnikání
FIT ČVUT

Organizátor


Synetech